10.10.2013 17:52

Ako sa chrániť pred vplyvom negatívnych energií?

 

Už aj Vám sa  niekedy stalo, že počas príjemného a dokonca úspešného dňa  Vám náhle poklesla nálada, začali ste sa cítiť unavení a pridala sa bolesť hlavy? ...akoby z Vás náhle niekto vysal všetku energiu? Prídete  domov a na všetko reagujete podráždene?

Čo sa to vlastne stalo? Či sa nám to páči, alebo nie, niektorí ľudia vysielajú vedome, alebo aj nevedome  negatívnu energiu v podobe myšlienok na druhých ľudí. Niektorí z nás hlavne ľudia v znamení rýb sú  náchylní túto energiu do seba nasať a cítia sa potom veľmi zle.

Čo sa dá s tým urobiť?

Ako sa dá toho zbaviť?

Ja to riešim nasledovne. Ako prvú pomoc využívam osprchovanie sa vlažnou (kto znesie aj studenou) vodou celé telo vrátane hlavy – temeno hlavy s myšlienkou „ Zmývam zo seba všetku negatívnu energiu. Moje telo je opäť čisté a svieže“.  Túto očistu doporučujem robiť každý deň ráno i večer – funguje aj ako prevencia.

Ak už však máte dlhodobejšie potiaže, vyskúšajte pridať ďalší krok. Po sprche sa jemne osušte a ľahnite si do postele na chrbát, ruky nechajte voľne pripažené a nohy vystreté. (Hovorím tomu poloha múmie) A teraz zavrite oči a predstavte si nádhernú paletu farebných látok. Jednu z nich, ktorá Vás najviac oslovila si vyberte a a omotajte sa ňou v predstave od hlavy až po päty presne tak ako vyzerá múmia. Takto si vytvoríte silný ochranný obal. Cítite sa v bezpečí. Zamerajte sa na svoj dych, vnímajte ho ako sa pomaly skľudňuje - relaxujte . Opakujte toľko dní pokiaľ sa Vás stav dostane do normálu.

Vaša Soňa.

—————

Späť